HPCloud (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Public
ka: საჯარო

en: Password
ka: პაროლი

en: Name
ka: სახელი

en: Create
ka: შექმნა

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Advanced
ka: გაფართოებული
