HPCloud (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Private
kk: Жеке

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Name
kk: Аты

en: Create
kk: Қосу
