HPCloud (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Private
kn: ಖಾಸಗಿ

en: Public
kn: ಸಾರ್ವಜನಿಕ

en: unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: Database
kn: ದತ್ತಸಂಚಯ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Accounts
kn: ಖಾತೆಗಳು

en: Metadata
kn: ಮೆಟಾಡಾಟ
