HPCloud (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Private
lt: Privatus

en: Public
lt: Vieša

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Create
lt: Kurti

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Advanced
lt: Papildomai
