HPCloud (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Private
lv: Privāts

en: Public
lv: Publisks

en: Password
lv: Parole

en: Name
lv: Nosaukums

en: Create
lv: Izveidot

en: Database
lv: Datubāze

en: Advanced
lv: Paplašināts
