HPCloud (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Private
mn: Хувийн

en: Public
mn: Нийтийн

en: Password
mn: Нууц үг

en: Name
mn: Нэр
