HPCloud (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Username
my: အမည်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Name
my: အမည်

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်
