HPCloud (7.x-1.1) - en to no translation catalogue (10 entries)

en: Submit
no: Send

en: Username
no: Brukernavn

en: Private
no: Privat

en: Public
no: Offentlig

en: unknown
no: ukjent

en: Password
no: Passord

en: Name
no: Navn

en: Create
no: Opprett

en: Advanced
no: Avansert

en: Accounts
no: Kontoer
