HPCloud (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Private
nl: Privé

en: Public
nl: Publiek

en: unknown
nl: onbekend

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Name
nl: Naam

en: Create
nl: Aanmaken

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Metadata
nl: Metagegevens

en: Secret Key
nl: Geheime Sleutel

en: Storage Space
nl: Opslagruimte
