HPCloud (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Password
nn: Passord

en: Name
nn: Namn

en: Create
nn: Lag
