HPCloud (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Private
pl: Prywatne

en: Public
pl: Publiczna

en: unknown
pl: nieznane

en: Password
pl: Hasło

en: Name
pl: Nazwa

en: Create
pl: Utwórz

en: Database
pl: Baza danych

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Metadata
pl: Metadane

en: Access Key
pl: Klucz dostępu
