HPCloud (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Public
ps: ټوليز

en: Password
ps: پټ توری

en: Name
ps: نوم

en: Advanced
ps: پرمخ تللی
