HPCloud (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Private
ro: Privat

en: unknown
ro: necunoscut

en: Password
ro: Parolă

en: Name
ro: Nume

en: Create
ro: Crează

en: Database
ro: Bază de date

en: Advanced
ro: Avansat
