HPCloud (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Private
ru: Приватный

en: Public
ru: Общедоступный

en: unknown
ru: неизвестный

en: Password
ru: Пароль

en: Name
ru: Название

en: Create
ru: Создать

en: Database
ru: База данных

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Metadata
ru: Метаданные

en: Secret Key
ru: Секретный ключ

en: Access Key
ru: Горячая клавиша
