HPCloud (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Name
sq: Emri

en: Create
sq: Krijo
