HPCloud (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Private
th: ส่วนตัว

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Create
th: สร้าง

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: Advanced
th: ขั้นสูง
