HPCloud (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Private
tr: Özel

en: Public
tr: Açık

en: unknown
tr: bilinmeyen

en: Password
tr: Parola

en: Name
tr: İsim

en: Create
tr: Oluştur

en: Database
tr: Veritabanı

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Endpoint
tr: Uç nokta

en: Access Key
tr: Erişim Anahtarı
