HPCloud (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Private
ug: شەخسىي

en: Public
ug: ھەممىگە

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Advanced
ug: تەپسىلىي
