HPCloud (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Private
uk: Приватне

en: Public
uk: Загально-доступний

en: unknown
uk: невідомо

en: Password
uk: Пароль

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Create
uk: Створити

en: Database
uk: База даних

en: Advanced
uk: Розширені

en: Accounts
uk: Рахунки

en: Metadata
uk: Метадані

en: Secret Key
uk: Таємний ключ

en: Account Information
uk: Інформація про обліковий запис

en: Endpoint
uk: Кінцева точка

en: Access Key
uk: Ключ доступу

en: Login Information
uk: Реєстраційні відомості

en: Storage Space
uk: Розмір сховища
