HPCloud (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Private
ur: نجی

en: Public
ur: عوامی

en: Password
ur: کلمۂ شناخت
