HPCloud (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Private
vi: Riêng tư

en: Public
vi: Công cộng

en: unknown
vi: không rõ

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Name
vi: Tên

en: Create
vi: Tạo

en: Database
vi: Cơ sở dữ liệu

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Metadata
vi: Siêu dữ liệu

en: Account Information
vi: Thông tin tài khoản
