HPCloud (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Private
ar: خاص

en: Public
ar: عام

en: unknown
ar: مجهول

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Name
ar: الاسم

en: Create
ar: أنشئ

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Advanced
ar: متقدم
