HPCloud (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Name
hy: Անուն

en: Create
hy: Ստեղծել
