HPCloud (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Username
id: Nama pengguna

en: Private
id: Privat

en: Public
id: Publik

en: Password
id: Sandi

en: Name
id: Nama

en: Create
id: Buat

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Secret Key
id: Kunci Rahasia
