HPCloud (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Username
is: Notendanafn

en: Public
is: Almenn

en: unknown
is: óþekkt

en: Password
is: Lykilorð

en: Name
is: Nafn

en: Create
is: Stofna

en: Database
is: Gagnagrunnur

en: Advanced
is: Ítarlegt
