HPCloud (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Password
jv: Sandhi

en: Name
jv: Jeneng

en: Create
jv: Gawé

en: Advanced
jv: Mahir
