HPCloud (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Private
ne: निजि

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Name
ne: नाम

en: Create
ne: सिर्जना

en: Advanced
ne: बिस्तृत
