HPCloud (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Username
sr: Корисничко име

en: Public
sr: Јавно

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име
