HPCloud (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Private
te: వ్యక్తిగత

en: Public
te: బహిరంగ

en: unknown
te: తెలియని

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Name
te: పేరు

en: Create
te: సృష్టించు

en: Database
te: డేటాబేస్
