Htaccess (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Administration
de: Verwaltung

en: Main
de: Haupt

en: security
de: Sicherheit

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
de: Sicherheitswarnung: Die Datei .htaccess konnte nicht erstellt werden. Bitte erstellen Sie im Verzeichnis %directory eine .htaccess Datei mit folgendem Inhalt: <code>!htaccess</code>

en: Main Settings
de: Haupteinstellungen
