Htaccess (7.x-2.0-beta1) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Description
bn: বিবরণ

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: General
bn: সাধারণ

en: Profile
bn: প্রোফাইল
