Htaccess (7.x-2.0-beta1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Description
bs: Opis

en: Administration
bs: Administracija

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: security
bs: bezbjednost

en: Profile
bs: Profil

en: Created date
bs: Datum kreiranja
