Htaccess (7.x-2.0-beta1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: security
gu: સલામતી

en: General
gu: સામાન્ય
