Htaccess (7.x-2.0-beta1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Description
it: Descrizione

en: Administration
it: Amministrazione

en: Download
it: Scarica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: View
it: Visualizza

en: security
it: sicurezza

en: General
it: Generale

en: Profile
it: Profilo

en: Created date
it: Data creazione

en: Rules
it: Regole

en: Generate
it: Genera

en: Custom settings
it: Impostazioni personalizzate
