Htaccess (7.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Download
km: ទាញយក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: security
km: សុវត្ថិភាព

en: General
km: ទូទៅ​

en: Profile
km: ទម្រង់
