Htaccess (7.x-2.0-beta1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Description
ku: دەربارە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Download
ku: داگرتن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: security
ku: پاراستن

en: General
ku: گشتی

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی
