Htaccess (7.x-2.0-beta1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Description
si: විස්තරය

en: Administration
si: පාලනය

en: Name
si: නම

en: security
si: ආරක්‍ෂාව
