Htaccess (7.x-2.0-beta1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Description
te: వివరణ

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: security
te: భద్రత

en: General
te: సాధారణ
