Htaccess (7.x-2.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: none
am: ምንም

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ
