Htaccess (7.x-2.0) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: none
bo: མེད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: security
bo: བདེ་འཇགས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ
