Htaccess (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Description
cs: Popis

en: Administration
cs: Administrace

en: Download
cs: Stáhnout

en: none
cs: žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: security
cs: bezpečnost

en: General
cs: Obecné

en: Profile
cs: Profil

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Generate
cs: Generovat
