Htaccess (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Download
fi: Lataa

en: none
fi: ei yhtään

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: security
fi: turvallisuus

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Profile
fi: Profiili

en: Created date
fi: Luontipäivä

en: Rules
fi: Säännöt

en: Generate
fi: Luo
