Htaccess (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Rules
kn: ನಿಯಮಗಳು
