Htaccess (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Download
mn: Татах

en: none
mn: хоосон

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: security
mn: аюулгүй байдал

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо
