Htaccess (7.x-2.0) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: security
my: လုံခြုံရေး

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ
