Htaccess (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Description
pl: Opis

en: Administration
pl: Administracja

en: Download
pl: Pobierz

en: none
pl: brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: security
pl: bezpieczeństwo

en: General
pl: Ogólne

en: Profile
pl: Profil

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Rules
pl: Reguły

en: Deploy
pl: Wdróż

en: Generate
pl: Generuj

en: Custom settings
pl: Własne ustawienia

en: Informations
pl: Informacje
