Htaccess (7.x-2.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Description
ur: وضاحت

en: Administration
ur: تنظیم

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: security
ur: تحفظ
