Htaccess (7.x-2.1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Download
az: Yüklə

en: none
az: yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: General
az: Əsas
