Htaccess (7.x-2.1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: none
cy: dim

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: security
cy: gwarchodaeth

en: General
cy: Cyffredinol

en: Profile
cy: Proffil

en: Created date
cy: Dyddiad y crewyd
