Htaccess (7.x-2.1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Download
hu: Letölt

en: none
hu: nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: security
hu: biztonság

en: General
hu: Általános

en: Profile
hu: Profil

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: Rules
hu: Szabályok

en: Boost
hu: Kiemelés

en: Deploy
hu: Élesítés

en: Generate
hu: Létrehozás

en: Custom settings
hu: Egyéni beállítások
